UWAGA! Ten serwis wykorzystuje cookies i podobne technologie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

1. Urodziny organizowane są od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:00-19:00; w piątki, soboty i niedziele w godzinach 11:00-13:00, 14:00-16:00; 17:00-19:00. W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt. Na urodziny przychodzimy punktualnie, z dużym zapasem uśmiechu i dobrego humoru.

2. Przyjęcie urodzinowe trwa 2 godziny, w razie chęci przedłużenia zabawy ustalamy szczegóły na miejscu. Możliwość przedłużenia wynajęcia sali urodzinowej jest uzależniona od dostępności sali. Ceny za przedłużenie podane są na stronie internetowej.

3. Jeśli klient nie zgłosi się w ciągu 30 min. po zakończonej imprezie urodzinowej do recepcji w celu rozliczenia się, automatycznie zabawa zostaje przedłużona na kolejną godzinę zgodnie z cennikiem obowiązującym tego dnia.

4. Minimalna ilość dzieci biorąca udział w przyjęciu urodzinowym jest zależna od wybranego pakietu.

5. W czasie przyjęcia urodzinowego obowiązuje Regulamin KIDS&FUN, ze szczególnym uwzględnieniem zasady, iż odpowiedzialność za dzieci podczas przyjęcia urodzinowego ponoszą Rodzice/Opiekunowie/Zleceniodawca

6. Na przyjęcie urodzinowe nie wnosimy żywności i napojów z wyjątkiem tych, które zostały zakupione w Restauracji placu zabaw. Istnieje możliwość zamówienia tortu podczas rezerwacji przyjęcia urodzinowego.

7. KIDS & FUN zobowiązany jest do przygotowania poczęstunku zgodnie z zamówionym pakietem. 

8. Prezenty dla Jubilatów można zostawić w salkach urodzinowych.

9. Prosimy o punktualne przybycie, co umożliwi sprawną organizację przyjęcia.

10. KIDS & FUN nie odpowiada za rzeczy pozostawione przez klientów na terenie placu zabaw.

11. Zadatek za przyjęcie urodzinowe wynosi 100 zł. Zadatek można wpłacić bezpośrednio w Sali Zabaw bądź przelewem na nr konta IGI-TECH: 73 1600 1462 1845 1080 6000 0001. W przypadku odwołania imprezy zadatek jest bezzwrotny. W przypadku braku wpłaty zadatku po upływie 3 dni roboczych rezerwacja jest automatycznie anulowana. 

12.Rozliczenie następuje po zakończeniu przyjęcia. Oświadczam iż zapoznałem/am się z powyższym regulaminem i zobowiązuję się go przestrzegać